HarmonyCentrum decor5
HomeO nás

Masáže Zvolen, Detva

Masáž alebo masírovanie, ako súčasť mechanoterapie, je sústava hmatov, ktorými sa mechanicky dráždia periférne nervy, cievy a svaly. Cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti, odstránenie fyzickej aj psychickej únavy alebo liečenie. Existuje veľa druhov masáží, ktoré sa navzájom odlišujú ako dobou a miestom vzniku, tak aj účinkami / pôsobením na ľudský organizmus. Kvalitná masáž zlepšuje prekrvenie pokožky. podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Pre účinnú masáž je okrem nevyhnutného zázemia potrebné disponovať adekvátnymi znalosťami a skúsenosťami maséra.

Harmony centrum svojim klientom poskytuje profesionálnu a odbornú starostlivosť v príjemnom prostredí vlastných priestorov vo Zvolene a Detve. Okrem širokej ponuky liečebných masáží špeciálne zameraných na konkretne zdravotné problémy, ako sú napríklad: čínske tlakove masáže - TUINA, Tradičná thajská masáž, Masáž bankami, Myofasciálna technika, Lymfatické a reflexné masáže, Mäkké techniky, či ďalšie špeciálne masáže, si u nás môžete naviac vybrať aj zo širokej škály holistických liečebných terapií ako je napríklad liečba tzv. Biolampou a TDP lampou, moxibúcia, procedúry s použitím tzv. telových sviečok, čakrových sviečok a ušných sviečok a podobne.

Náš profesionálne vyškolený personál Vám vždy pomôže zbaviť sa stresu, bolesti alebo únavy. Pre poskytovanie tých najlepších služieb na najvyššej úrovni sa náš personál neustále vzdeláva na odborných školeniach a je schopný sa preukázať dosiahnutou certifikáciou.

Príďte sa presvedčiť sami.