HarmonyCentrum decor5
HomeReferencie

Referencie

Masáže Zvolen, Detva

Ondrej Pivoluska

Vynikajúce! 5 hviezdičiek, a dal by som aj viac keby to bolo možné! :-) Harmony centrum som navštívil na základe odporúčania od známeho a bol som fakt zvedavý:-) A teraz? Mám za sebou asi 6 návštev a hneď Vám vysvetlím prečo... Z jednoduchého dôvodu, našiel som profesionalitu a odbornosť v jednej osobe, pani Cerovskej. Za čo sa jej chcem zo srdca poďakovať! Moje odporúčanie pre všetkých, ktorý chcú zmeniť postoj k svojmu zdraviu a možno aj životu, neváhajte ani minútku... Ďakujem!

Hodnotenie:
rating

Katarína Kamasová

Pani Cerovská je excelentná masérka, so širokým záberom masérskych techník. Svoje vedomosti si neustále dopĺňa ďalším štúdiom v Prahe.
Jej masáže sú statočné, neodfláknuté, hygienický štandard je vysoký. Osobne je veľmi milá, návšteva u nej napraví telo, pohladí dušu.
Vrelo odporúčam.

Hodnotenie:
rating

Mária Páldiova

Dobrý deň - chcem sa podeliť s mojimi pozitívnymi skúsenosťami po masáži u pani Cerovskej.
Mala som veľké bolesti pri chôdzi a pri pohybe s ramenom. Už po prvej masáži, ktorá bola síce bolestivá ale konečný efekt bol úžasný, bolesti úplne zmizli. Rameno je super - už bez bolesti. Určite budem pravidelne chodiť na masáže, a doprajem ich aj mojim rodinným príslušníkom.
Ďakujem aj touto cestou pani Cerovskej za pomoc a vynikajúcu masáž. Som rada, že môžem byť jej klientkou, a určite ju odporučím aj mojim známym a priateľom.

Hodnotenie:
rating

Anna Paučulová

Haló, kde ste všetci, ktorí potrebujete pomoc? Keď sa cítime zle, vždy vyhľadávame pomoc lekára, málokedy pomoc terapeuta, či maséra. A ja Vám jedného maséra chcem odporučiť - bude z Vás nový človek.
Pani Cerovská je u mňa masér s veľkým "M". Keď si u nej ľahnete na lehátko a položí na Vás ruky, hneď viete že to bude dokonalé.
Mala som problém s kolenom - operovali mi ho po úraze. Chodila som síce na rehabilitácie, ale vždy keď som potrebovala niečo urobiť v drepe, musela som nohu neprirodzene vytáčať do strany, lebo som koleno nemohla úplne zohnúť. Môžem Vám povedať, že dnes si už ani nespomeniem, že som ho mala operované - pomohli zlaté masérkine ruky. Neskôr ma začala bolieť ľavá ruka. S ubiehajúcim časom som nemohla urobiť upaženie vôbec, a postupne som začala mať problém aj s celým chrbtom. Kto myslíte, že mi pomohol? Tušíte správne - opäť p. Cerovská. Som znovu v pohode, s rukou prirodzene hýbem. Mohla by som jej bozkávať ruky každý deň.
Keď vyskúšate jej masáž aj Vy, vtedy mi dáte za pravdu, že to nie je žiadny môj výmysel. Pani Cerovská zvolí techniku, ktorú na odstránenie Vašich potiaží potrebujete. Potrebné je len dopriať jej adekvátny čas.
Na základe vlastných pozitívnych skúseností som sa rozhodla napísať toto odporúčanie a teším sa, že aj vďaka môjmu odporúčaniu sa aj Vy budete cítiť fajn, zdraví a v pohode, bez bolestí, ktorými trpíme častokrát úplne zbytočne.

Hodnotenie:
rating

Katarína Hudecová

Už samotný názov to prezrádza, že zažijete v tomto uponáhľanom svete niečo veľmi vzácne - harmóniu. Aj ja som ju prežila na vlastnej koži. Bola to úžasná masáž, celú ma zharmonizovala.
Keď si porovnám svoj vnútorný stav pred masážou, tak som sa po masáži cítila naozaj ako vymenená. Treba precítiť a zažiť! Všetkým odporúčam!

Hodnotenie:
rating

Janka Borgulová

Absolvovala som niekoľko masáží u pani Cerovskej. Vynikajúca je masáž REMINA. Masáž prináša pokoj v duši, uvoľnenie napätia, uvoľnenie celého tela. V nasledujúcich dňoch po masáži máte pocit pokoja, dobrej nálady a chuť do života.
Nie je masér ako masér. Pani Cerovská má zlaté ruky a citlivý prístup k individuálnym problémom klienta.

Hodnotenie:
rating

Marieta Harmaniaková

Keďže sama pôsobím ako masérka a vyskúšala som už viacero masérov i druhov masáží, jednoznačne môžem skonštatovať, že p. Cerovská je vynikajúca masérka s úžasnou energiou a darom pre masírovanie. Jej práca rúk je úžasná, pracuje v príjemnom, teplom prostredí, a ako som sa pri jednej z masáží vyjadrila "masíruje ako z inej dimenzie".
Najradšej mám masáž Tajomstvo liečivého dotyku. Odporúčam hodinovú variantu - 30 minútová masáž Vám nikdy nedá to, čo hodinová. To som zistila až časom sama na sebe... Po masážach od p. Mariky odchádzam ako iný človek; odpočinutá a zrelaxovaná. Určite odporúčam vyskúšať jej príjemné dlane.

Hodnotenie:
rating

Hana Hanusková

Vyskúšala som veľa masáží a myslím, že môžem zhodnotiť, že pani Cerovská je fakt veľmi dobrá masérka. Okrem masáží sa snaží pomôcť klientovi aj informáciami a radami.
Nesmierne si cením jej vedomosti ľudskej anatómie. I v prípade, že nie som rozhodnutá pre konkrétnu masáž, vždy mi na základe popisu mojich problémov odporučí účinný typ masáže. Osobne najviac preferujem havajskú masáž Lomi-lomi.
S jej službami som veľmi spokojná, môžem masáže len odporučiť, nakoľko ceny sú veľmi primerané a masáže kvalitné. Myslím, že je to zatiaľ najlepšia a najprofesionálnejšia masérka, s príjemným zázemím (priestormi).

Hodnotenie:
rating

Dušan

Masáž je jednou z liečebných ciest, ktorá pomáha pri bolesti v pohybe.
Aj naša rodina využíva túto prevenciu u pani Cerovskej, ktorá má veľké skúsenosti. Ja osobne to pociťujem na chrbte, kde som predtým dosť často musel použiť injekcie na uvoľnenie svalstva.
Po niekolkých masážach, môžem povedať, že môj stav sa zlepšil.

Hodnotenie:
rating

Marek Môcik

Na masáže do Harmony centrum chodím od októbra v roku 2013 a za tú dobu som absolvoval množstvo masáži, ktoré mali veľmi dobrý efekt na môj pohybový aparát a na môj celkový zdravotný stav. Ked som tam prišiel prvýkrát trpel som bolesťami hlavy, bolesťami krčnej chrbtice a bolesťami bedrových kĺbov. Po pravidelnom chodení na masáže, zo začiatku 2-3 krát do tyždňa, moje bolesti v priebehu 3 mesiacov úplne ustúpili.
Všetkým, ktorí majú podobné problémy odporúčam, aby vyskúšali masáže v Harmony centrum a hlavne odporúčam Myofasciálnu masáž.

Hodnotenie:
rating

Anna Valachová

Niekolko rokov som trpela nespavosťou. S týmto problémom som chodievala aj k lekárom. Pri prvej masáži som sa s týmto problémom posťažovala pani Cerovskej. Doporučila mi masáže hlavy po ktorých sa moje problémy s nespavosťou upravili. Takže masáže pani Cerovskej mi okrem zlepšenia pohybových problémov upravili aj spánok. Veľmi pekne za to ďakujem pani Cerovskej.

Hodnotenie:
rating

Štefan Severíny

Aj ja by som sa chcel s Vami podeliť o skúsenosti s pani Cerovskou, mojich problémoch absolvovaných liečbach a výsledkoch.
Pracujem ako šofér z povolania, v januári 2014 mi diagnostikovali 3 posunuté platničky tlačiace na miechu a zaseknutý nerv. Bolesti boli neznesitelné natoľko, že som uvažoval nad zmenou zamestnania.
Vyskúšal som všetky dostupné možnosti liečby, začal som od všeobecného lekára až k ortopédovi, ktorý ma poslal na vyšetrenie CT, následne mi boli podávané injekcie Milgamma, ktoré vôbec nezaberali, nasledovala ozónoterapia, medzitým som skúšal masáže, fyzioterapeutov, chiropraktika u ktorého som bol 10x.
Nakoľko nič nezaberalo, snažil som sa bolesti tlmiť analgetikami, no bez akejkoľvek úľavy. Snažil som sa pátrať na internete po ďalších dostupných možnostiach liečby, pretože mi hrozil chirurgický zákrok.
Týmto spôsobom som našiel pani Cerovskú ktorá mala výborné referencie. Po prvej hodinovej masáži TUINA, ktorá nemala nič spoločné s doteraz absolvovanými masážami som mal na druhý deň silnú reakciu, no ďalší deň sa dostavila úľava, ktorú som pol roka nepoznal. Po ďalších troch návštevách skombinovanými s cvikmi na chrbticu som bol schopný fungovať a šoférovať bez neznesiteľných bolestí ktorými som trpel pol roka. Môj stav sa tak rapídne zlepšil, že som zabudol na všetky prekonané nepríjemnosti ktoré ma sprevádzali počas celého tohto obdobia.
Týmto spôsobom sa chcem veľmi pekne poďakovať pani Cerovskej, a ostatným ktorý sú skeptický, môžem len vrelo odporúčať jej odbornosť a individuálny prístup, pretože ma vrátila späť do normálneho života.

Hodnotenie:
rating

Martin Velos

Yes ! Na druhy den som mal pocit, ze pani z mojej kostry zvesila vsetko svalstvo, rozobrala na sraubicky, 10x vyprala kazdy sval v pracke vyzmykala, poskladala dohromady a zase zavesila na mna.
Novy clovek. Uzasne!

Hodnotenie:
rating

Ľubica Ditmarová

Neverila som, že masáž môže tak pomôcť pri riešení akútneho zápalového procesu bedrového kĺbu. Vzhľadom na to, že táto situácia je sprevádzaná bolesťou pri chôdzi, resp. pri akomkoľvek pohybe a následnou stuhnutosťou okolitých svalov a šliach, vhodne aplikovaná masáž prináša okamžitú úľavu.

Oceňujem individuálny prístup, ochotu komunikovať o bolestivom probléme a riešiť ho cielene másážou i ďalšími podpornými metódami. Ten pocit ľahkosti a uvoľnenia (telesného i duševného) po masáži u pani Cerovskej je neopísateľný...

Hodnotenie:
rating